0 536 951 89 45
 

inegöl mobilya

   
 İletişim      Popüler Ürünler

Nasıl Sipariş Verebilirim

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM
 

Mobilyam Buradan, satış öncesi ve satış sonrası daha iyi hizmet vermek amacıyla sizlerden üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı bekler. Her geçen gün artan ürün pörtföyü ile sizlere daha çok İnegöl Mobilya Modelleri ile hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, sizlere üç türlü sipariş şekli sunmaktadır. 

İnternet Üzerinden Sipariş Verme
Üye girişi yaptıktan sonra, satın almak istediğiniz ürünlerini sepetinize ekleyiniz. Ardından sipariş esnasında ürünlerde talep ettiğiniz değişiklikler varsa "Sipariş Notu" bölümünde bildiriniz. Siparişiniz verildikten sonra, Satış temsilcilerimiz tarafından teyit amaçlı tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Teyit işlemi gerçekleştikten sonrada sipariş süreci başlamış olacaktır. 

Telefon ile Sipariş Verme
Mobilyam Buradan müşterilerinin en çok tercih edilen sipariş seçeneği telefon ile sipariş vermedir. Mobilya ürünlerinde siparişlerin detaylıca yazılması gerekmektedir. Herhangi bir bilgi yanlışlığında ürün kargo ve taşıma ücretleri ve zamanı fazla olduğundan, sorun teşkil etmektedir. Bundan dolayı sipariş vermek istediğiniz ürünleri, eğer varsa değişim talepleriniz ile (ayak rengi, kumaş rengi ve çeşidi, takıma eklenecek modül vs.) birlikte detaylıca not ediniz. Daha sonra, 0 545 319 16 16 no'lu hattımızdan veya 0536 315 17 74 no'lu cep numaramızdan bize ulaşarak, sipariş temsilcimiz ile birlikte siparişinizi tamamlayınız.