0 536 951 89 45
 

inegöl mobilya

   
 İletişim      Popüler Ürünler

Kişisel Bilgilerin Gizliliği ve Güvenliği

Mobilyam Buradan, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü sahıslarla kesinliklikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usuli dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürüklülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlarda açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşa bilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst tutmak amacıyla hiçbir şekilde Mobilyam Buradan veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemleri Mobilyam Buradan ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarlarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.